VFD015E21C Variable Frequency Drive VFD-E 1.5kW 1-ф/220
sku: VFD015E21C
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-E
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 7.5 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-E
sku VFD015E21C
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 7.5 A
Maximum output frequency 600 Hz