20BC140A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 75.0kW 3-ф/380
sku: 20BC140A0AYNANC0
Клікніть для збільшення
Allen Bradley
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Allen Bradley
Series: PowerFlex 700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 140 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 700
sku 20BC140A0AYNANC0
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 140 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 75.0kW 3-ф/380 ( 20BC140A0AYNANC0 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR 20BC140A0AYNANC0 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 700 75.0kW 3-ф/380 ( 20BC140A0AYNANC0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 20BC140A0AYNANC0, series PowerFlex 700 from manufacturer Allen Bradley . Buy 20BC140A0AYNANC0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 20BC140A0AYNANC0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 20BC140A0AYNANC0