ACS800-01-0075-3 Variable Frequency Drive ACS800 75.0kW 3-ф/380
sku: ACS800-01-0075-3
Series: ACS800
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 145 A
Series ACS800
sku ACS800-01-0075-3
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 145 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 739 mm
Width 265 mm
Depth 286 mm
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ACS800 75.0kW 3-ф/380 ( ACS800-01-0075-3 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACS800-01-0075-3 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACS800 75.0kW 3-ф/380 ( ACS800-01-0075-3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACS800-01-0075-3, series ACS800 from manufacturer ABB . Buy ACS8000100753 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACS800-01-0075-3 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACS800-01-0075-3