ACQ80-01-075KW-4 Variable Frequency Drive ACQ80 75.0kW 3x380
Є в наявності
sku: ACQ80-01-075KW-4
Series: ACQ80
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 145.0 A
IP protection level: 21
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand ABB
Series ACQ80
sku ACQ80-01-075KW-4
Main Power 75 kW variable frequency drives
In Second Power mode 75.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 145.0 A
Rated current for the second power 138.0 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 42.4 kg
IP protection level IP21
EMC filter Available
Height 727 mm
Width 252 mm
Depth 369 mm
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ80 75.0kW 3x380 ( ACQ80-01-075KW-4 )
Product Reviews
1
Олексій В., головний інженер
SIMILAR ACQ80-01-075KW-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACQ80 75.0kW 3x380 ( ACQ80-01-075KW-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACQ80-01-075KW-4, series ACQ80 from manufacturer ABB . Buy ACQ8001075KW4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACQ80-01-075KW-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACQ80-01-075KW-4