ACQ580-01-145A-4-B056 Variable Frequency Drive ACQ580 75.0kW 3-ф/380
sku: ACQ580-01-145A-4-B056
Series: ACQ580
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 145 A
Series ACQ580
sku ACQ580-01-145A-4-B056
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 145 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 727 mm
Width 252 mm
Depth 380 mm
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ580 75.0kW 3-ф/380 ( ACQ580-01-145A-4-B056 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACQ580-01-145A-4-B056 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACQ580 75.0kW 3-ф/380 ( ACQ580-01-145A-4-B056 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACQ580-01-145A-4-B056, series ACQ580 from manufacturer ABB . Buy ACQ58001145A4B056 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACQ580-01-145A-4-B056 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACQ580-01-145A-4-B056