VI30-101-CWH HMI Veichi VI30 Size 10.1 in
Є в наявності
sku: VI30-101-CWH
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
brand: Veichi
Series: VI30
Panel type: графическая
Diagonal: 10.1 inch
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Veichi
Series VI30
sku VI30-101-CWH
Replacement (If discontinued) No
Panel type графическая
Matrix type TFT LCD
Diagonal 10.1 inch
Chroma 262K
Width 1024 mm
Height 600 mm
number of ports 3
Interface RS232, RS485, RS422
Protocol Modbus RTU/TCP
USB port 1 host/1 slave USB
Additional 10.1", A7 Multi-core 800M, 1024x600, 262K, DC247 , 3 serial pots, 128M Flash+ 128M DDR3,1 Ethernet port, WiFi, Plastic shell
Color rendering Black
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Documentation. HMI Veichi VI30 Size 10.1 in ( VI30-101-CWH )
Product Reviews
1
Олег К.
SIMILAR VI30-101-CWH GOODS
Characteristics
brandWeintekKincoKincoKincoKinco
SeriescMTXMT4x00MT4x00MT4x00MT4x00
Panel typeStandard HMIграфическаяграфическаяграфическаяграфическая
Diagonal, inch10.110.110.110.110.1
This page contains information about HMI Veichi VI30 Size 10.1 in ( VI30-101-CWH ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VI30-101-CWH, series VI30 from manufacturer Veichi . Buy VI30101CWH and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VI30-101-CWH only high quality at affordable prices. Guarantee. VI30-101-CWH