VI30-043-ANL HMI Veichi VI30 Size 4.3 in
Є в наявності
sku: VI30-043-ANL
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
brand: Veichi
Series: VI30
Panel type: графическая
Diagonal: 4.3 inch
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Veichi
Series VI30
sku VI30-043-ANL
Replacement (If discontinued) No
Panel type графическая
Matrix type TFT LCD
Diagonal 4.3 inch
Chroma 65K
Width 480 mm
Height 272 mm
number of ports 1
Interface COM2: RS485
Protocol Modbus RTU
USB port 1 host USB
Additional ARM9 600MHz, 64MB RAM+8MB Flash, DC24V, 4W, Plastic case, RTC, 250 cd/m²
Color rendering Black
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Documentation. HMI Veichi VI30 Size 4.3 in ( VI30-043-ANL )
Product Reviews
2
Олена К.
Ігор Сидоренко
Брав цю панель Veichi VI30-043-ANL для нового проєкту з автоматизації. Треба було компактне рішення з надійним зв'язком. Тут RS485 і Modbus RTU, що якраз підходить під наші контролери. Процесор ARM9 на 600МГц з 64МБ оперативки дає швидкий відгук, тач не гальмує. Екран 4.3 дюйми, TFT LCD, 65К кольорів, картинка яскрава. За свою ціну це дуже гідний варіант, тим паче від Veichi, вони вже не раз себе показали як надійний бренд.
SIMILAR VI30-043-ANL GOODS
Characteristics
brandSiemensKincoKincoWeintekVeichi
SeriesBasicMT4x00MT4x00iPVI20
Panel typeсенсорная с клавишамиграфическаяграфическаяTouch Panelграфическая
Diagonal, inch4.34.34.34.34.3
This page contains information about HMI Veichi VI30 Size 4.3 in ( VI30-043-ANL ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VI30-043-ANL, series VI30 from manufacturer Veichi . Buy VI30043ANL and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VI30-043-ANL only high quality at affordable prices. Guarantee. VI30-043-ANL