VHT-40K-100-H 40kW Hybrid Solar Inverter
Є в наявності
sku: VHT-40K-100-H
Power supply: 3x380
Power: 40.0 kW
Battery Voltage: 750 V
Max Charge Current: 100 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
Brand Veichi
Series VH
SKU VHT-40K-100-H
Type hybrid_inverter
Power 40.0 kW
Power supply 3x380
Battery Voltage 750 V
Battery Voltage Range 135-750 V
Max Charge Current 100 A
Charger Type MPPT
Nominal DC Voltage 620 V
Max DC Voltage 1000 V
MPPT Voltage Range 200-850 V
Output Voltage Range 3L/N/PE;220/380V;230/400V;240/415V V
Efficiency 98.8 %
Dimensions 800x620x300 mm
Weight 72.0 kg
AC Startup Voltage 135 V
Product Reviews
2
Олександр В.
Ставив клієнту цей Veichi VHT-40K-100-H, 40 кіловатник. Велика коробка звісно, але габарити 800x620x300 мм для такої потужності норм. Важить 72 кг, вдвох монтували. Зате одразу видно, що серйозна техніка. Підключення трифазне, все чітко. IP65 - стоїть на вулиці, дощ і пил не страшні. Запустився швидко, напруга акумів до 750В. Власник задоволений, тепер в нього світло не пропадає, коли відключають. Техпідтримка Veichi, якщо що, завжди на зв'язку була.
Ігор С.
Брали цей гібридник Veichi VH-T-40K-100-H на об'єкт, для сонячної станції на 40 кВт. Що сказати, інвертор потужний, трифазний, як і заявлено. MPPT контролер працює стабільно, відстежує сонячні панелі в діапазоні 200-850В, що дозволило оптимально підключити PV-масив. Ефективність 98.8% - це дуже пристойний показник, втрати мінімальні. Вхідна напруга АС дозволяє працювати з нашими 380В без проблем. Плюс до всього, Veichi завжди славився надійною схемотехнікою, подвійне лакове покриття плати тут теж є, це важливо для довговічності. Загалом, для об'єктів такого масштабу - те, що треба.
SIMILAR VHT-40K-100-H GOODS
Max Charge Current, A140140303030
This page contains information about 40kW Hybrid Solar Inverter ( VHT-40K-100-H ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VHT-40K-100-H, series VH from manufacturer Veichi . Buy VHT40K100H and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VHT-40K-100-H only high quality at affordable prices. Guarantee. VHT-40K-100-H