SD600A-T3-3R0 SD600 3KW series
sku: SD600A-T3-3R0
Є в наявності
45 390 UAH
Brand: Veichi
Series: SD600
Power: 3.0 kW
servo_type: servoset
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-T3-3R0 |
| Power | 3.0 kW |
| Current | 8.50 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/380В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 206+75х103х245 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | {'SMM18-3Y2R9-U1NH5'} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 3KW series ( SD600A-T3-3R0 )
Product Reviews
1
�
Олег, власник ЧПУ майстерні
Взяв цей Veichi SD600 на фрезер, 3 кВт для моєї задачі з головою. Працює серво як годинник, 1500 об/хв тримає стабільно. Точність з енкодером 2500 імп/об – це вже серйозно, деталі виходять просто супер. До цього стояв інший, але цей привід по надійності і точності взагалі на голову вище, а ціна при цьому дуже адекватна. Veichi молодці, гарна якість за такі гроші. Налаштував все без проблем, VeichiSoft цілком норм програма, інтуїтивно зрозуміла. Раніше Delta ставили, але тепер Veichi цілком гідна заміна, не бачу сенсу переплачувати
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
SD600 3KW series ( SD600A-T3-3R0 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for SD600A-T3-3R0, series SD600 from manufacturer Veichi
.
Buy SD600AT33R0
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
SD600A-T3-3R0 only high quality at affordable prices. Guarantee.
SD600A-T3-3R0