SD600A-T2-1R5-N SD600 1.5 kW
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-T2-1R5-N |
| Power | 1.5 kW |
| Current | 8.70 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485, САNopen |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 189.5+75х90х167 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | SMM11-2T1R8-U1NH,SMM11-2T1R8-U1NH,SMM13-2U1R5-U1NH5SMM13-2U1R5-U1NH5,SMM13-2Y1R5-U1NH5,SMM13-2U2R0-U1NH6 |
| revs | 3000/2500/1500 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 1.5 kW ( SD600A-T2-1R5-N )
Product Reviews
1Сергій К.
Купив цей сервопривід Veichi SD600 на 1.5кВт для модернізації старого фрезера з ЧПУ. Був потрібен саме на 3-фази 220В, і цей підійшов ідеально. Дуже порадувала наявність вбудованого гальмівного резистора, це спростило монтаж і не довелось шукати зовнішній. Потужності 1.5кВт вистачає для мого двигуна з головою. З налаштуваннями розібрався досить швидко, VeichiSoft інтуїтивний, і тюнінг пройшов без проблем. Точність позиціонування супер, енкодер на 2500 імпульсів/об дає дуже плавний рух і точне відпрацювання траєкторій. Габарити у нього компактні, тому в шафі місця вистачило. Протокол RS-485 зв'язався з контролером без танців з бубном. Загалом, Veichi знову довів, що вони роблять гідні речі, які не гірші за Delta, а по ціні часто вигідніше. Доставлено швидко, все як завжди у chastotnik.ua. Рекомендую
To leave a review, please, log in.