SD600A-T2-1R5 SD600 1.5 kW
sku: SD600A-T2-1R5
Є в наявності
45 657 UAH
Brand: Veichi
Series: SD600
Power: 1.5 kW
servo_type: servoset
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-T2-1R5 |
| Power | 1.5 kW |
| Current | 8.70 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 189.5+75х90х166 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | SMM11-2T1R8-U1NH,SMM11-2T1R8-U1NH,SMM13-2U1R5-U1NH5SMM13-2U1R5-U1NH5,SMM13-2Y1R5-U1NH5,SMM13-2U2R0-U1NH5 |
| revs | 3000/2500/1500 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 1.5 kW ( SD600A-T2-1R5 )
Product Reviews
1
�
Олег П.
Поставив цей сервопривід Veichi SD600 на свій фрезерний ЧПУ верстат. Брав 1.5кВт модель SD600A-T2-1R5. Різниця колосальна, верстат тепер працює помітно плавніше, а головне — точніше. Навіть не очікував такої віддачі за таку ціну. Для моєї майстерні це просто супер-варіант, особливо з його компактними розмірами. Сподобалось, що резистор вже вбудований, нічого додатково морочитись не треба було. З налаштуванням розібрався швидко, техпідтримка Veichi, до речі, завжди на зв'язку, якщо що. Раніше мав справу з дорожчими серваками, але цей Veichi не поступається.
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
SD600 1.5 kW ( SD600A-T2-1R5 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for SD600A-T2-1R5, series SD600 from manufacturer Veichi
.
Buy SD600AT21R5
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
SD600A-T2-1R5 only high quality at affordable prices. Guarantee.
SD600A-T2-1R5