SD600A-S2-R75-N SD600 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-S2-R75-N |
| Power | 0.7 kW |
| Current | 3.50 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485, САNopen |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 139.5+75х62х162 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | {'SMM08-2TR75-U1NL5'} |
| revs | 3000 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 series ( SD600A-S2-R75-N )
Product Reviews
1Володимир, власник майстерні ЧПУ
Поставив цей сервопривід Veichi SD600 на свій фрезер з ЧПУ, модель SD600A-S2-R75-N. Раніше стояв старий, але вже почав глючити. Що сказати, різниця відчутна. Моторчик 0.7 кВт тепер видає всі свої 3000 об/хв чітко, без ривків. Точність радує, енкодер на 2500 імпульсів робить свою справу. Для однофазної мережі 220В саме те, що треба в майстерню. Сподобалось, що резистор вже вбудований, не треба окремо шукати місце під нього. Габарити в нього невеликі, в шафу вліз без проблем. Програмка VeichiSoft досить зрозуміла для налаштування, і протоколи RS-485 з CANopen дають можливість підключитись до чого завгодно. Взагалі, Veichi не підвів. Схемотехніка у них завжди надійна, та й напругу нашу, буває, не дуже стабільну, тримає. Компактний, працює стабільно. Добрий вибір для ЧПУ-шки.
To leave a review, please, log in.