SD600A-S2-R40-N SD600 series
sku: SD600A-S2-R40-N
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| Brand | Veichi |
| Series | SD600 |
| sku | SD600A-S2-R40-N |
| Power | 0.4 kW |
| Current | 3.10 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 9 |
| AI | 2 |
| DO | 6 |
| AO | 0 |
| Encoder resolution | 2500 имп/об |
| Structure | RS-485, САNopen |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 139.5+75х62х162 |
| Programming | VeichiSoft |
| servomotor | {'SMM06-2TR40-U1NL5'} |
| revs | 3000 |
| servo_type | servoset |
Documentation. SD600 series ( SD600A-S2-R40-N )
This page contains information about
SD600 series ( SD600A-S2-R40-N )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for SD600A-S2-R40-N, series SD600 from manufacturer Veichi
.
Buy SD600AS2R40N
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
SD600A-S2-R40-N only high quality at affordable prices. Guarantee.
SD600A-S2-R40-N