AC70-T3-220G/250P Frequency converter vector 220 kW (415 A -150%) / 250 kW (470A -120%) 3ph/380
Є в наявності
sku: AC70-T3-220G/250P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 415 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-220G/250P
Main Power 220.0 kW
In Second Power mode 250.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 415 A
Rated current for the second power 470 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 1060 mm
Width 650 mm
Depth 400 mm
Braking module Option
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 220 kW (415 A -150%) / 250 kW (470A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-220G/250P )
Product Reviews
2
Ігор Семенюк
Олег Ковальчук
Брали цей частотник Veichi AC70 (220кВт) для нашого великого насоса на водоочисній станції. Апарат серйозний. Сподобалось, що тут є повноцінний векторний контроль, для наших задач цього вистачає з головою. ПІД-регулятор теж працює чітко, дозволив стабілізувати тиск в системі. Вбудований ПЛК – реально крута фішка, можна було мінімальну логіку зашити прямо в нього, не тягнучи додатковий контролер. З підключенням до нашої SCADA через Modbus RTU проблем не виникло, все швидко налаштувалось. Перевантажувальна здатність теж на рівні: 415А номінал, але 830А на 2 секунди – це відчувається. Для такої потужності Veichi дуже себе добре показує, плати покриті лаком, відчувається надійність, що важливо для тривалої роботи в промислових умовах. Розміри, звісно, значні, але для шафи такого калібру – норм.
SIMILAR AC70-T3-220G/250P GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 220 kW (415 A -150%) / 250 kW (470A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-220G/250P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-220G/250P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T3220G/250P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-220G/250P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-220G/250P