AC70-T3-200G/220P Frequency converter vector 200 kW (380 A -150%) / 220 kW (415A -120%) 3ph/380
Є в наявності
sku: AC70-T3-200G/220P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 380 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-200G/220P
Main Power 200.0 kW
In Second Power mode 220.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 380 A
Rated current for the second power 415 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 1060 mm
Width 650 mm
Depth 400 mm
Braking module Option
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 200 kW (380 A -150%) / 220 kW (415A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-200G/220P )
Product Reviews
2
Ірина Кравченко
Олексій В.
Взяли цей частотник Veichi AC70 на 200 кВт для нашого виробництва, модернізуємо привід на конвеєрі. Що скажу, ПЧ дійсно потужний, 200 кВт в G-режимі - це серйозно. Наявність векторного керування без датчика дуже виручає, бо з енкодерами на старих двигунах завжди купа мороки. Вбудований ПЛК дозволив спростити схему управління, не довелося тягнути зайві лінії до основного контролера. Порадував Modbus RTU, швидко все зав'язали в нашу систему. Габарити для такої потужності теж цілком адекватні (1060x650x400 мм), помістився у стару шафу без проблем. Навіть вбудований потенціометр та панель керування є, зручно для наладки на місці. Veichi вкотре доводить, що це гарна альтернатива більш дорогим брендам, і по надійності не поступається, плати з подвійним лаком це плюс. За два тижні роботи зауважень немає.
SIMILAR AC70-T3-200G/220P GOODS
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 200 kW (380 A -150%) / 220 kW (415A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-200G/220P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-200G/220P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T3200G/220P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-200G/220P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-200G/220P