AC70-T3-185G/200P Frequency converter vector 185 kW (340 A -150%) / 200 kW (380A -120%) 3ph/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- About Product
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Veichi |
| Series | AC70 |
| sku | AC70-T3-185G/200P |
| Main Power | 185.0 kW |
| In Second Power mode | 200.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 340 A |
| Rated current for the second power | 380 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Height | 1060 mm |
| Width | 650 mm |
| Depth | 400 mm |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Frequency converter vector 185 kW (340 A -150%) / 200 kW (380A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-185G/200P )
Product Reviews
1Олег К.
Для модернізації головної конвеєрної лінії нам потрібен був надійний частотник на двигун 185 кВт. Цей Veichi AC70-T3-185G/200P відразу привернув увагу. Вбудований ПЛК та векторне керування без енкодера – це дуже зручно. Інтеграція в нашу Modbus RTU мережу пройшла без проблем, все підключилося швидко. ПІД-регулятор добре справляється з підтриманням стабільної швидкості під змінним навантаженням. Знаємо, що Veichi добре працює навіть з нашою не ідеальною електромережею, а схемотехніка з подвійним лакуванням плат дає впевненість в надійності. Розміри 650x1060x400 мм стали в нашу шафу без переробок. Загалом, потужний привод, тягне навантаження без нарікань.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR AC70-T3-185G/200P GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |