AC70-T3-022G/030P Frequency converter vector 22 kW (45 A -150%) / 30 kW (60A -120%) 3ph/380
Є в наявності
sku: AC70-T3-022G/030P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 45 A
  • Documentation
  • Reviews (7)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-022G/030P
Main Power 22 kW variable frequency drives
In Second Power mode 30.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 45 A
Rated current for the second power 60 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 330 mm
Width 230 mm
Depth 200 mm
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 22 kW (45 A -150%) / 30 kW (60A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-022G/030P )
Product Reviews
7
Юрій С.
Володимир Г.
Дмитро Р.
Катерина М.
Ігор П.
Монтував Veichi AC70-T3-022G/030P на систему вентиляції. Розміри 330х230х200 мм ідеально підійшли для існуючої шафи. Сподобалось, що вже є вбудований гальмівний модуль – не треба зайвих витрат і місця. Панель управління інтуїтивна, всі основні налаштування доступні одразу. Modbus RS485 підключився без проблем до системи автоматики. Для 22 кВт двигуна, потужність і функціонал супер.
SIMILAR AC70-T3-022G/030P GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 22 kW (45 A -150%) / 30 kW (60A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-022G/030P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-022G/030P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T3022G/030P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-022G/030P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-022G/030P