AC01-T3-5R5G-B-W Variable Frequency Drive AC01 5.5 kW 3x380
Є в наявності
sku: AC01-T3-5R5G-B-W
Series: AC01
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 13 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Veichi
Series AC01
sku AC01-T3-5R5G-B-W
Main Power 5.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 120 %
Сurrent 13 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR AC01-T3-5R5G-B-W GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive AC01 5.5 kW 3x380 ( AC01-T3-5R5G-B-W ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC01-T3-5R5G-B-W, series AC01 from manufacturer Veichi . Buy AC01T35R5GBW and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC01-T3-5R5G-B-W only high quality at affordable prices. Guarantee. AC01-T3-5R5G-B-W