VI30-101-CWM HMI Veichi VI30 Size 10.1 in
sku: VI30-101-CWM
Є в наявності
16 794 UAH
brand: Veichi
Series: VI30
Panel type: графическая
Diagonal: 10.1 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Veichi |
| Series | VI30 |
| sku | VI30-101-CWM |
| Replacement (If discontinued) | No |
| Panel type | графическая |
| Matrix type | TFT LCD |
| Diagonal | 10.1 inch |
| Chroma | 262K |
| Width | 1024 mm |
| Height | 600 mm |
| number of ports | 3 |
| Interface | RS232, RS485, RS422 |
| Protocol | Modbus RTU/TCP |
| USB port | 1 host/1 slave USB |
| Additional | 10.1", 16:9, 1024x600, 4G+512M, 1 Ethernet port, WiFi, Metal shell |
| Color rendering | Black |
Documentation. HMI Veichi VI30 Size 10.1 in ( VI30-101-CWM )
Product Reviews
1
�
Олег
Придбали цю панель Veichi VI30-101-CWM для керування новою лінією. Діагональ 10.1 дюйма, роздільна здатність 1024x600 – це дуже зручно, все видно чітко, без напруги для очей. Кольори теж норм(. Сподобалось, що корпус металевий, не пластик, це додає надійності, бо в нас буває всяке. З підключенням проблем не було, є і Ethernet, і вай-фай. Працює стабільно. Veichi це завжди хороший вибір по ціні та якості.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR VI30-101-CWM GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Kinco | Kinco | Kinco | Kinco | Veichi |
| Series | MT4x00 | MT4x00 | MT4x00 | MT4x00 | VI20 |
| Panel type | графическая | графическая | графическая | графическая | графическая |
| Diagonal, inch | 10.1 | 10.1 | 10.1 | 10.1 | 10.1 |
This page contains information about
HMI Veichi VI30 Size 10.1 in ( VI30-101-CWM )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for VI30-101-CWM, series VI30 from manufacturer Veichi
.
Buy VI30101CWM
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
VI30-101-CWM only high quality at affordable prices. Guarantee.
VI30-101-CWM