VI30-101-CWH HMI Veichi VI30 Size 10.1 in
sku: VI30-101-CWH
Є в наявності
13 695 UAH
brand: Veichi
Series: VI30
Panel type: графическая
Diagonal: 10.1 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Veichi |
| Series | VI30 |
| sku | VI30-101-CWH |
| Replacement (If discontinued) | No |
| Panel type | графическая |
| Matrix type | TFT LCD |
| Diagonal | 10.1 inch |
| Chroma | 262K |
| Width | 1024 mm |
| Height | 600 mm |
| number of ports | 3 |
| Interface | RS232, RS485, RS422 |
| Protocol | Modbus RTU/TCP |
| USB port | 1 host/1 slave USB |
| Additional | 10.1", A7 Multi-core 800M, 1024x600, 262K, DC247 , 3 serial pots, 128M Flash+ 128M DDR3,1 Ethernet port, WiFi, Plastic shell |
| Color rendering | Black |
Documentation. HMI Veichi VI30 Size 10.1 in ( VI30-101-CWH )
Product Reviews
1
�
Олег К.
Поставив собі на виробництво цю панель Veichi VI30-101-CWH, діагональ 10.1 дюйма. Досить компактна, як для такого розміру екрана. Зразу сподобалося, що є і RS232, і RS485, і Ethernet порт – підключив до ПЛК без проблем, працює по Modbus TCP, як і планував. Екран яскравий, 1024x600, кольори 262K, все чітко видно. Процесор A7 Multi-core 800M, все літає, нічого не гальмує. 128М флеш та 128М DDR3 пам'яті вистачає з головою. З Wi-Fi, до речі, зручно моніторити, якщо треба. За свою ціну це відмінний варіант. Veichi дійсно дає хорошу якість за адекватні гроші.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR VI30-101-CWH GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Kinco | Kinco | Kinco | Kinco | Veichi |
| Series | MT4x00 | MT4x00 | MT4x00 | MT4x00 | VI20 |
| Panel type | графическая | графическая | графическая | графическая | графическая |
| Diagonal, inch | 10.1 | 10.1 | 10.1 | 10.1 | 10.1 |
This page contains information about
HMI Veichi VI30 Size 10.1 in ( VI30-101-CWH )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for VI30-101-CWH, series VI30 from manufacturer Veichi
.
Buy VI30101CWH
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
VI30-101-CWH only high quality at affordable prices. Guarantee.
VI30-101-CWH