VI30-043-ANL HMI Veichi VI30 Size 4.3 in
Є в наявності
sku: VI30-043-ANL
Є в наявності
brand: Veichi
Series: VI30
Panel type: графическая
Diagonal: 4.3 inch
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Veichi |
| Series | VI30 |
| sku | VI30-043-ANL |
| Replacement (If discontinued) | No |
| Panel type | графическая |
| Matrix type | TFT LCD |
| Diagonal | 4.3 inch |
| Chroma | 65K |
| Width | 480 mm |
| Height | 272 mm |
| number of ports | 1 |
| Interface | COM2: RS485 |
| Protocol | Modbus RTU |
| USB port | 1 host USB |
| Additional | ARM9 600MHz, 64MB RAM+8MB Flash, DC24V, 4W, Plastic case, RTC, 250 cd/m² |
| Color rendering | Black |
Documentation. HMI Veichi VI30 Size 4.3 in ( VI30-043-ANL )
Product Reviews
2
�
Олена К.
�
Ігор Сидоренко
Брав цю панель Veichi VI30-043-ANL для нового проєкту з автоматизації. Треба було компактне рішення з надійним зв'язком. Тут RS485 і Modbus RTU, що якраз підходить під наші контролери. Процесор ARM9 на 600МГц з 64МБ оперативки дає швидкий відгук, тач не гальмує. Екран 4.3 дюйми, TFT LCD, 65К кольорів, картинка яскрава. За свою ціну це дуже гідний варіант, тим паче від Veichi, вони вже не раз себе показали як надійний бренд.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR VI30-043-ANL GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Siemens | Kinco | Kinco | Weintek | Veichi |
| Series | Basic | MT4x00 | MT4x00 | iP | VI20 |
| Panel type | сенсорная с клавишами | графическая | графическая | Touch Panel | графическая |
| Diagonal, inch | 4.3 | 4.3 | 4.3 | 4.3 | 4.3 |
This page contains information about
HMI Veichi VI30 Size 4.3 in ( VI30-043-ANL )