VDN-3P3U3-0185-F Variable frequency drive VDN 18.5 kW 3x380
Є в наявності
sku: VDN-3P3U3-0185-F
Series: VDN
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 39 A
IP protection level: 20
Series VDN
sku VDN-3P3U3-0185-F
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
In Second Power mode 22.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 39 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 9.1 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 420 mm
Width 171 mm
Depth 212 mm
Documentation. Variable frequency drive VDN 18.5 kW 3x380 ( VDN-3P3U3-0185-F )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR VDN-3P3U3-0185-F GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable frequency drive VDN 18.5 kW 3x380 ( VDN-3P3U3-0185-F ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VDN-3P3U3-0185-F, series VDN from manufacturer Vector VS . Buy VDN3P3U30185F and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VDN-3P3U3-0185-F only high quality at affordable prices. Guarantee. VDN-3P3U3-0185-F