DX100-4T0900Q Variable Frequency Drive DX100 90.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Simphoenix |
| Series | DX100 |
| sku | DX100-4T0900Q |
| Main Power | 90.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Сurrent | 176 A |
| Maximum output frequency | 0.00-1000.00Hz Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 625 mm |
| Width | 330 mm |
| Depth | 280 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Number of discrete inputs | 6 |
| Number/type of analog outputs | 2 channels 0~10V |
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 90.0kW 3x380 ( DX100-4T0900Q )
Product Reviews
2Віталій, власник цеху
Взяли цей ПЧ Simphoenix DX100 на наш універсальний верстат. Треба було 90кВт. Старий вже почав збоїти. Цей працює без нарікань, верстат тепер запускається рівніше, без ривків, і це дуже добре. Не дуже розбираюсь в усіх тих герцах, але головне, що апарат стабільний, справляється з навантаженням. Ну і за розмірами норм, в нашу шафу вліз без проблем) З доставкою і оплатою питань не було
Ігор С.
Поставили цей Simphoenix DX100 на 90 кВт движок, який крутить прес. Що скажу, частотник своє відпрацьовує. Живлення 3х380, вихід теж. Є векторне керування без енкодера, що мені було треба, і скаляр теж підтримує. 1000 Гц максимум по частоті - для наших задач вистачає з головою. Шість дискретних входів, два аналогових виходи 0-10В, цього достатньо для базової автоматизації. Modbus RTU є, в нашу систему інтегрувався без проблем. Наявність ЕМС фільтра теж плюс, не довелося окремо заморочуватись. Надійна річ, як на мене
To leave a review, please, log in.
SIMILAR DX100-4T0900Q GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |