DX100-4T0110Q Variable Frequency Drive DX100 11.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Simphoenix |
| Series | DX100 |
| sku | DX100-4T0110Q |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Сurrent | 25 A |
| Maximum output frequency | 0.00-1000.00Hz Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 248 mm |
| Width | 135 mm |
| Depth | 175 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Number of discrete inputs | 6 |
| Number/type of analog outputs | 2 channels 0~10V |
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 11.0kW 3x380 ( DX100-4T0110Q )
Product Reviews
2Ігор Коваленко
Купував цей перетворювач частоти Simphoenix DX100 на 11 кВт для вентиляції в цеху. До цього двигуни стартували різко, гуділи сильно. Тепер все працює плавно, шуму менше стало. Встановлював електрик, сказав, що норм апарат, підключив швидко. Ми його на 380В, 3 фази запустили. Вентиляція тепер краще працює, і схоже, що електрики менше тягне. Загалом задоволений покупкою)
Олег В.
Взяли цей частотник Simphoenix DX100 на 11 кВт для керування насосом на водозаборі. Підключення 3х380В, все чітко. Важливо, що є векторне керування без енкодера, дає змогу точно тримати обороти, особливо при перепадах навантаження. Завдяки вбудованому EMC-фільтру проблем із сусідами по мережі не виникло. Розміри порадували: 135х248х175 мм, в шафу вліз без питань. З Modbus RTU підключили до нашої системи моніторингу швидко і без танців з бубном. 6 дискретних входів теж вистачило для всіх кнопок і датчиків. Для своєї ціни - дуже хороший апарат.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR DX100-4T0110Q GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |