6SL3210-1KE17-5UB1 Variable Frequency Drive Sinamics G120 3.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | Sinamics G120 |
| sku | 6SL3210-1KE17-5UB1 |
| Main Power | 3.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 7.3 A |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive Sinamics G120 3.0kW 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE17-5UB1 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Product Reviews
2Інна П.
замовляли частотник сіменс sinamics g120 3квт для нового проекту. треба було швидко, бо терміни піджимали. магазин спрацював класно, відвантажили оперативно. всі документи на юрособу надали одразу. доставка новою поштою, все ціле. сименс – це завжди надійно, вже не перший раз їхнє обладнання беремо. консультант магазину проконсультував, впевнились що це потрібна модель.)
Олег С.
Взяли цей частотник Siemens Sinamics G120 3.0кВт для конвеєрної лінії. Підключення 3х380В, все як треба. Сподобалось, що тут є всі види керування – і скалярне, і векторне без енкодера. Для нашого движка на 3 кВт це ідеальний варіант, точність тримає. Вбудований ПІД-регулятор – великий плюс, не треба окремо нічого городить. Витримує значні перевантаження, 10.9А при номіналі 7.3А – це показник для важких пусків. Сіменс є Сіменс, надійність відчувається відразу. Навіть без EMC фільтра, для нас це не критично, бо є загальний в шафі.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SL3210-1KE17-5UB1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |