6SE6430-2UD35-5FA0 Variable Frequency Drive MicroMaster 430 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 430 |
| sku | 6SE6430-2UD35-5FA0 |
| Main Power | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 110 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 430 55.0kW 3-ф/380 ( 6SE6430-2UD35-5FA0 )
Product Reviews
2Микола Іванович
поставили цей частотник сіменс на 55квт двигун на виробництві. працює норм, без збоїв. світло тепер не 'моргає' коли двигун стартує. головне що німецька якість, тут не підведе)
Олег, інженер АСУТП
Встановили частотник Siemens MicroMaster 430 на компресор 55 кВт. Живлення 3х380, вихід також. Можливість скалярного та векторного керування (без енкодера) дає добру гнучкість. ПІД-регулятор дуже доречний для підтримки тиску. Третій тип використання (device use 3) підтверджує, що це реально промисловий варіант, розрахований на важкі режими. Якість Siemens, як завжди, на висоті, працює стабільно. ЄМС фільтр теж не зайвий, проблем з мережею немає.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6430-2UD35-5FA0 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |