6SE6430-2UD31-8DA0 Variable Frequency Drive MicroMaster 430 18.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 430 |
| sku | 6SE6430-2UD31-8DA0 |
| Main Power | 18.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 38 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 430 18.5kW 3-ф/380 ( 6SE6430-2UD31-8DA0 )
Product Reviews
2Ірина С.
Купували Siemens MicroMaster 430, бо давно знаємо цю фірму по роботі. Встановили на наш великий вентилятор в цеху, 18.5кВт. Одразу помітили, що пуск став набагато плавніше, ніяких ударів по мережі, як раніше. Працює стабільно і тихо) Доставкою і консультацією магазину теж задоволені, допомогли підібрати саме те, що треба. Siemens це завжди надійність
Олексій В.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 18.5кВт для модернізації насосної станції. Siemens є Siemens, все чітко. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, дозволив досить точно тримати тиск в системі без додаткових ПЛК. Векторне керування дало гарний старт движку, без ривків. І ЕМС фільтр на борту – це плюс, не треба окремо заморочуватись з сумісністю. По струму 57А на перевантаження норм. Загалом, апарат надійний.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6430-2UD31-8DA0 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |