6SE6420-2UC22-2BA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 420 2.2kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 420 |
| sku | 6SE6420-2UC22-2BA1 |
| Main Power | 2.2 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 10.4 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 420 2.2kW 1-ф/220 ( 6SE6420-2UC22-2BA1 )
Product Reviews
2Ігор М.
Придбав цей перетворювач MicroMaster 420, 2.2кВт, для старої фрези в майстерні. Була проблема, що двигун трифазний, а в майстерні тільки одна фаза. Цей сіменс підключив, все запрацювало. Тепер можна обороти двигуна нормально регулювати, не мотаючи ремені. німецька якість відчувається, працює без питань. відмінний варіант для таких задач, дуже задоволений)
Олександр К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 420 на 2.2 кВт для невеликого насоса, де в мережі тільки 220В, а движок трифазний. Працює стабільно, видає чисті 3 фази, 220В як заявлено. Що сподобалося, так це наявність ЕМС-фільтра, одразу менше проблем з наводками в цеху. Та й PID-регулятор дозволяє чітко тримати потрібні параметри. Векторне керування без датчика теж плюс, для нашого завдання вистачає з головою. Siemens є Siemens, надійність відчувається.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6420-2UC22-2BA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |