MC07B0110-5A3-4-00 Variable Frequency Drive MC07 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | SEW |
| Series | MC07 |
| sku | MC07B0110-5A3-4-00 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 24 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 11.0kW 3-ф/380 ( MC07B0110-5A3-4-00 )
Product Reviews
2Ірина С.
Шукали перетворювач частоти для нашого насоса 11 кВт. Менеджер chastotnik.ua дуже добре проконсультував по моделі SEW MC07. Підійшов під наші потреби. Доставили швидко, всі документи були в порядку. Встановлення пройшло без нюансів, електрик сказав, що з підключенням все зрозуміло. Вже працює, бачимо економію по електриці. Трохи дорожче, ніж аналоги, але SEW завжди була якісна техніка
Олексій В.
Купили цей частотник SEW MC07 на 11 кВт для нашої компресорної станції. Трифазний, 380В, як і треба. Вже кілька тижнів працює без проблем. Особливо порадував вбудований ЕМС-фільтр, не треба заморочуватись з додатковим обладнанням. Регулятор ПІД працює чітко, дозволяє точно підтримувати тиск в системі. Векторне керування дає плавність пуску, движок не смикається. Надійний агрегат.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MC07B0110-5A3-4-00 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |