MC07B0015-2B1-4-05 Variable Frequency Drive MC07 1.5kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | SEW |
| Series | MC07 |
| sku | MC07B0015-2B1-4-05 |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 7.3 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 1.5kW 1-ф/220 ( MC07B0015-2B1-4-05 )
Product Reviews
2Сергій М.
поставив цей ПЧ на насос для поливу на дачі, бо моторчик на 3 фази, а в мене тільки одна фаза є. менеджер з chastotnik.ua підібрав мені саме цей SEW MC07 на 1.5квт. тепер насос стартує плавно, без ривків, і водичка йде стабільно. головне, що мотор не гуде як раніше. мені дуже норм)
Олег К.
Брав цей частотник SEW MC07 на 1.5 кВт для невеликого верстата в майстерню. Що можу сказати, штука надійна. Вхід 1 фаза 220В, на виході маємо три фази 220В, якраз для мого движка. Працює чітко, керування векторне без датчика положення є, для моєї задачі вистачає. PID-регулятор теж доречний. Фільтр ЕМС вбудований, це плюс, не треба окремо ставити. Схеми в документації зрозумілі, підключив швидко. SEW є SEW, якість відчувається.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MC07B0015-2B1-4-05 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |