ATV930D11N4 Variable Frequency Drive Altivar 930 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 930 |
| sku | ATV930D11N4 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 23,5 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 7,7 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 409 mm |
| Width | 171 mm |
| Depth | 236 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 930 11.0kW 3-ф/380 ( ATV930D11N4 )
Product Reviews
2Олена, менеджер з закупівель
Для модернізації цеху шукали перетворювачі частоти. Зупинились на моделях Schneider Electric Altivar 930. З магазином "Частотник" працюємо не вперше, завжди оперативно відвантажують. Цього разу теж все отримали вчасно, документи в порядку. Замовили 11 кВт, ціна відповідає якості такого обладнання. Сам перетворювач надійний, що підтверджується відгуками наших технічних спеціалістів. Важлива була гарантія, тут вона виробника 24 місяці. Все чітко)
Сергій, інженер з АСУТП
Давно працюємо з Schneider Electric, тому вибір частотника ATV930D11N4 на 11 кВт для нової насосної станції був очевидним. Що скажу, він відповідає заявленим характеристикам. Векторне керування працює без нарікань, а вбудований гальмівний модуль дуже доречний для нашого обладнання. Особливо порадувала підтримка Modbus TCP та Ethernet/IP, інтеграція в SCADA пройшла гладко. IP21 теж ок, для нашої шафи підходить. З такими показниками струму на 23.5А при номіналі і 28А в перевантаженні, можна бути спокійним за роботу двигуна.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV930D11N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |