ATV71HD90N4 Variable Frequency Drive Altivar 71 90.0kW 3-ф/380
sku: ATV71HD90N4
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 71
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 179 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Schneider Electric
Series Altivar 71
sku ATV71HD90N4
Main Power 90.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 160-200 %
Сurrent 179 A
Maximum output frequency 500 Hz