ATV650D11N4E Variable Frequency Drive Altivar 650 11.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV650D11N4E
Series: Altivar 650
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 23,5 A
Series Altivar 650
sku ATV650D11N4E
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 23,5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 13,7 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 678 mm
Width 264 mm
Depth 330 mm
1
Олексій В.
Давно працюємо з обладнанням Schneider Electric, тож коли постало питання модернізації лінії, вибір пав на Altivar 650. Взяли 11 кВт модель (ATV650D11N4E) для керування конвеєром з великим навантаженням. Що тут сказати, це ж Schneider. Перетворювач надійний, як танк. Наявність вбудованого ЕМС-фільтра дуже виручила, не треба було морочитися з додатковим екрануванням. IP55 корпус добре тримає пил і вологу в цеху. Керування векторне, двигун працює стабільно навіть на малих обертах, без просідань. Налаштували ПІД-регулятор, все чітко тримає задані параметри. Сподобалася легка інтеграція в нашу SCADA через Ethernet TCP/IP, дані відразу видно. Розміри, звісно, не найменші (678х264х330 мм), але для такої потужності та функціоналу цілком прийнятно. Отримали саме те, що очікували від преміального бренду.
SIMILAR ATV650D11N4E GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 650 11.0kW 3-ф/380 ( ATV650D11N4E ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV650D11N4E, series Altivar 650 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV650D11N4E and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV650D11N4E only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV650D11N4E