ATV32HU15M2 Variable Frequency Drive Altivar 32 1.5kW 1-ф/220
sku: ATV32HU15M2
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 32
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 8 A
brand Schneider Electric
Series Altivar 32
sku ATV32HU15M2
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 8 A
Maximum output frequency 600 Hz