ATV32HD11N4 Variable Frequency Drive Altivar 32 11.0kW 3-ф/380
sku: ATV32HD11N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 32
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 27.7 A
brand Schneider Electric
Series Altivar 32
sku ATV32HD11N4
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 27.7 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Braking module Available
Inbuilt panel Несъемная
Basic programming panel VW3A1006
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 32 11.0kW 3-ф/380 ( ATV32HD11N4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV32HD11N4 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 32 11.0kW 3-ф/380 ( ATV32HD11N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV32HD11N4, series Altivar 32 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV32HD11N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV32HD11N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV32HD11N4