ATV320U15N4C412 Variable Frequency Drive Altivar 320 Solar 1.5kW 3ph/380V
Є в наявності
sku: ATV320U15N4C412
Series: Altivar 320 Solar
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 4.1 A
Series Altivar 320 Solar
sku ATV320U15N4C412
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 4.1 A
Maximum output frequency 600 Hz
Maximum number of fixed speeds 16
Number/type of analog inputs 3 (1: 0-10V; 1: -10...+10V; 1: 0(4)-20mA)
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 320 Solar 1.5kW 3ph/380V ( ATV320U15N4C412 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV320U15N4C412 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAC10
Supply input, V3x3801x2203x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 320 Solar 1.5kW 3ph/380V ( ATV320U15N4C412 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV320U15N4C412, series Altivar 320 Solar from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV320U15N4C412 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV320U15N4C412 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV320U15N4C412