ATV312HU15M2 Variable Frequency Drive Altivar 312 1.5kW 1-ф/220
sku: ATV312HU15M2
Series: Altivar 312
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 8 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU15M2
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 8 A
Maximum output frequency 500 Hz