ATV312HD15N4 Variable Frequency Drive Altivar 312 15.0kW 3-ф/380
sku: ATV312HD15N4
Series: Altivar 312
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 33 A
Series Altivar 312
sku ATV312HD15N4
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 33 A
Maximum output frequency 500 Hz