ATV21HD15N4 Variable Frequency Drive Altivar 21 15.0kW 3-ф/380
sku: ATV21HD15N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 21
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 30.5 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Schneider Electric
Series Altivar 21
sku ATV21HD15N4
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 30.5 A
Quadratic control law U/f2 Available
Maximum number of fixed speeds 0
Number of discrete inputs 0
Number of discrete (transistor) outputs 0
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 21 15.0kW 3-ф/380 ( ATV21HD15N4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV21HD15N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 21 15.0kW 3-ф/380 ( ATV21HD15N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV21HD15N4, series Altivar 21 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV21HD15N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV21HD15N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV21HD15N4