ATV212WD11N4 Variable Frequency Drive Altivar 212 11.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV212WD11N4
Series: Altivar 212
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 22.5 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Schneider Electric
Series Altivar 212
sku ATV212WD11N4
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 22.5 A
Maximum output frequency 200 Hz
Extention programming panel VW3A1101
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 212 11.0kW 3-ф/380 ( ATV212WD11N4 )
Product Reviews
1
Олег К.
SIMILAR ATV212WD11N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 212 11.0kW 3-ф/380 ( ATV212WD11N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV212WD11N4, series Altivar 212 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV212WD11N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV212WD11N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV212WD11N4