ATV212HU22N4 Variable Frequency Drive Altivar 212 2.2kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV212HU22N4
Series: Altivar 212
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 5.1 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 212
sku ATV212HU22N4
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 5.1 A
Maximum output frequency 200 Hz
Extention programming panel VW3A1101
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 212 2.2kW 3-ф/380 ( ATV212HU22N4 )
Product Reviews
2
Ірина П.
Олексій В.
Для системи вентиляції на об'єкті шукали надійний частотник, зупинились на Altivar 212 від Schneider. Це 2.2 кВт, трифазний, під 380В. Що сподобалось - є вбудований ЕМС фільтр, це знімає багато головного болю з сумісністю. Керування векторне без датчика - двигун працює стабільно. ПІД-регулятор добре тримає задані параметри тиску в системі, аналогові входи на 0-10В та 0-20мА дуже зручні для підключення датчиків. По виходах - два релейних і один аналоговий теж норм. Швидка інтеграція в нашу систему завдяки Modbus через RS485. Schneider завжди був надійним рішенням, цей ПЧ не виключення. Стабільний, працює без зауважень.
SIMILAR ATV212HU22N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 212 2.2kW 3-ф/380 ( ATV212HU22N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV212HU22N4, series Altivar 212 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV212HU22N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV212HU22N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV212HU22N4