RX-A4150-EF Variable Frequency Drive RX 15.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: RX-A4150-EF
Series: RX
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 32 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Omron
Series RX
sku RX-A4150-EF
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 32 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive RX 15.0kW 3-ф/380 ( RX-A4150-EF )
Product Reviews
2
Микола (власник цеху)
Купили цей перетворювач частоти Omron RX на 15 кіловат для оновлення обладнання в цеху. Потрібен був надійний, щоб двигуни працювали без ривків. З трьохфазною мережею 380В сумісний, це важливо. Працює стабільно, мотори запускаються плавно. Зменшилось навантаження на мережу, це факт. Загалом, задоволений, як для цеху то непоганий варіант)
Олексій Семенюк
Взяли цей частотник Omron RX 15 кВт для нашого конвеєра. Потужність 15 кВт, 3-фази 380В — саме те, що треба. Щодо налаштувань, то векторне керування без енкодера працює як годинник, а ПІД-регулятор тримає швидкість стабільно. Струм в 32А для нашого двигуна більш ніж достатній, запас по перевантаженню в 150% теж виручав не раз. Досить надійний апарат, IP20 для нашої шафи цілком норм. З інтеграцією в систему питань не виникло, все просто і зрозуміло. Omron є Omron, якість чутно
SIMILAR RX-A4150-EF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive RX 15.0kW 3-ф/380 ( RX-A4150-EF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for RX-A4150-EF, series RX from manufacturer Omron . Buy RXA4150EF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy RX-A4150-EF only high quality at affordable prices. Guarantee. RX-A4150-EF