RX-A4110-EF Variable Frequency Drive RX 11.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: RX-A4110-EF
Клікніть для збільшення
Omron
Є в наявності
brand: Omron
Series: RX
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 25 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Omron
Series RX
sku RX-A4110-EF
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 25 A
IP protection level IP20
EMC filter No
Built-in regulator ПИД
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law No
Quadratic control law U/f2 No
Maximum number of fixed speeds 0
Number of discrete inputs 0
Number of discrete (transistor) outputs 0
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive RX 11.0kW 3-ф/380 ( RX-A4110-EF )
Product Reviews
1
Олексій В.
SIMILAR RX-A4110-EF GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive RX 11.0kW 3-ф/380 ( RX-A4110-EF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for RX-A4110-EF, series RX from manufacturer Omron . Buy RXA4110EF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy RX-A4110-EF only high quality at affordable prices. Guarantee. RX-A4110-EF