MX2-A4022-E Variable Frequency Drive MX2 3.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Omron |
| Series | MX2 |
| sku | MX2-A4022-E |
| Main Power | 3.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 6.9 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | 1 |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MX2 3.0kW 3-ф/380 ( MX2-A4022-E )
Product Reviews
2Ольга К.
Купували перетворювач частоти Omron MX2, щоб згладити пуски насоса на виробництві. У нас там 3 кВт двигун, і старий пускач постійно проблеми робив. Консультант з chastotnik.ua підказав цю модель. Все чітко підключили, тепер насос стартує плавно, без ривків. Погані відгуки не зустрічав по Омрону, сподіваюся, прослужить довго
Андрій П., Інженер
Брав цей частотник Omron MX2 на 3.0кВт для модернізації лінії. Підключив до трифазного движка 380В, як раз по характеристикам підійшло. Працює стабільно, векторне керування відчутно краще тримає момент на низьких оборотах. ПІД-регулятор налаштував без проблем, що дуже зручно для підтримки заданих параметрів процесу. Надійний апарат, IP20 для шафи норм. Omron як завжди на висоті
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MX2-A4022-E GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |