FR-F840-02600-E2-60 Variable Frequency Drive FR-F840 110.0kW 3-ph/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Mitsubishi Electric |
| Series | FR-F |
| sku | FR-F840-02600-E2-60 |
| Main Power | 110.0 kW |
| In Second Power mode | 132.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 120 % |
| Сurrent | 215.8 A |
| Maximum output frequency | 0...590 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | External |
| Inbuilt PLC | Built-in |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | No |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 15 |
Documentation. Variable Frequency Drive FR-F840 110.0kW 3-ph/380 ( FR-F840-02600-E2-60 )
Product Reviews
1Ігор, інженер АСУТП
На виробництві частотники Mitsubishi серії FR-F - це вже класика. Взяли 110-кіловатник FR-F840 для керування потужним вентилятором в системі аспірації. Що сказати, як завжди, все чітко. Вбудований ПЛК значно спростив задачу, не треба городить окремий контролер для простенької логіки. Векторне керування без енкодера дає хорошу точність по швидкості, а для нашого вентилятора це важливо. І не забуваємо про вбудований ЕМС фільтр - наша мережа його тільки дякує. З 15 фіксованими швидкостями теж граємося, дуже зручно для різних режимів роботи. Хоч він і дорожчий за деякі аналоги, але його надійність і функціонал того варті, тим паче Mitsubishi ніколи не підводить
To leave a review, please, log in.
SIMILAR FR-F840-02600-E2-60 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |