SV150IG5A-4 Variable Frequency Drive iG5A 15.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SV150IG5A-4
brand: LS
Series: iG5A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 30 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand LS
Series iG5A
sku SV150IG5A-4
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 30 A
Maximum output frequency 400 Hz
EMC filter Option
Braking module Available
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel Несъемная
Maximum number of fixed speeds 8
Number/type of analog inputs 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA)
Documentation. Variable Frequency Drive iG5A 15.0kW 3-ф/380 ( SV150IG5A-4 )
Product Reviews
2
Ігор В.
Взяв цей перетворювач iG5A 15кВт для свого деревообробного верстата. Працює він на 380В. Раніше був пуск жорсткий, тепер все плавно, без ривків. Потужності вистачає з головою, движок 15кВт крутить без проблем. Панелька незнімна, але все зрозуміло. Компанія LS робить надійні речі, за такі гроші дуже навіть добре )
Олег К.
Брав цей частотник LS iG5A на 15кВт для модернізації лінії на виробництві. Що скажу, свою ціну він відпрацьовує на всі 100. Поставили на движок трифазний, 380В. Регулятор ПІД працює чітко, дозволив стабілізувати процес. Векторне керування дає добрий момент на низьких обертах, це важливо. Модуль гальмування вбудований — це плюс, не треба було морочитися з зовнішнім. Підключив через Modbus RTU до нашого контролера без проблем. Для корейського бюджетного варіанту - це більш ніж норм.
SIMILAR SV150IG5A-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive iG5A 15.0kW 3-ф/380 ( SV150IG5A-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SV150IG5A-4, series iG5A from manufacturer LS . Buy SV150IG5A4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SV150IG5A-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. SV150IG5A-4