E82EV152K2C Variable Frequency Drive 8200 Vector 1.5kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Lenze |
| Series | 8200 Vector |
| sku | E82EV152K2C |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Сurrent | 7 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive 8200 Vector 1.5kW 1-ф/220 ( E82EV152K2C )
Product Reviews
2Ігор М.
Ставив цей частотник на насосну станцію. Місця в щитку не дуже багато було, але цей заліз нормально по розмірах. З клемами працювати зручно, все підписано. Інструкцію проглянув, але там стандартні речі, швидко розібрався. Запустив, водичка пішла без проблем. За свою ціну — дуже хороший варіант для водопостачання. Єдине що, інколи буває тугувато закручувати кришку, але це вже придирки)
Олег К.
Взяв собі цей частотник на стрічку конвеєра в цеху. Сам розібрався з підключенням, інструкція людською мовою. Тягне добре, швидкість плавно міняється. Для мене, як власника, головне що надійно і без зайвого геморою. І по електриці якось менше стало накручувати, приємно)
To leave a review, please, log in.
SIMILAR E82EV152K2C GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |