E82EV113K4C Variable Frequency Drive 8200 Vector 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Lenze |
| Series | 8200 Vector |
| sku | E82EV113K4C |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Сurrent | 23.5 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive 8200 Vector 11.0kW 3-ф/380 ( E82EV113K4C )
Product Reviews
2Ігор
Купили частотник Lenze 11кВт для нашого виробництва, щоб насос не палив двигун при пуску. Раніше постійно були проблеми, а тепер все норм. Запускається плавно, працює тихо. Менеджер магазину допоміг підібрати, бо я в цьому не сильно розбираюсь. Головне, що обладнання працює без збоїв і це вже добре)
Олександр Іванович
Взяли цей частотник Lenze 8200 Vector на 11 кВт для нашого конвеєра з важким пуском. Працює як годинник. Особливо порадував векторний режим без зворотного зв'язку, дозволяє гарно тримати момент навіть на малих обертах. З ПІД-регулятором теж не було проблем, налаштували швидко для підтримки стабільної швидкості. Вхід 3x380, вихід теж, все чітко. Із вбудованим ЕМС фільтром менше мороки з наводками в системі. Lenze завжди стабільно працює, що тут казати, це не перший ПЧ цього бренду у нас.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR E82EV113K4C GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |