ODV3-22150-IN Variable Frequency Drive OPTIDRIVE VTC 1.5kW 3-ф/220
sku: ODV3-22150-IN
Клікніть для збільшення
Invertek
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Invertek
Series: OPTIDRIVE VTC
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 7 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Invertek
Series OPTIDRIVE VTC
sku ODV3-22150-IN
Main Power 1.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 7 A
Maximum output frequency 120 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Braking module Available
Inbuilt PLC No
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder No
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 No
Inbuilt panel Несъемная
Maximum number of fixed speeds 8
Documentation. Variable Frequency Drive OPTIDRIVE VTC 1.5kW 3-ф/220 ( ODV3-22150-IN )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ODV3-22150-IN GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
SeriesMicro Drive FC51VFD-ELGD10FR-DAltivar 12
Supply input, V1x2201x2201x2201x2201x220
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive OPTIDRIVE VTC 1.5kW 3-ф/220 ( ODV3-22150-IN ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ODV3-22150-IN, series OPTIDRIVE VTC from manufacturer Invertek . Buy ODV322150IN and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ODV3-22150-IN only high quality at affordable prices. Guarantee. ODV3-22150-IN