WL200-150HF Variable Frequency Drive WL200 15.0kW 3-ф/380
sku: WL200-150HF
Series: WL200
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 31 A
Series WL200
sku WL200-150HF
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 31 A
Maximum output frequency 400 Hz
Number of discrete inputs 7
Documentation. Variable Frequency Drive WL200 15.0kW 3-ф/380 ( WL200-150HF )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR WL200-150HF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive WL200 15.0kW 3-ф/380 ( WL200-150HF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for WL200-150HF, series WL200 from manufacturer Hitachi . Buy WL200150HF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy WL200-150HF only high quality at affordable prices. Guarantee. WL200-150HF